Jak to probíhá

Jak probíhají výškové práce s námi?

Jak vlastně spolupráce s námi probíhá? První krok je na Vás, kontaktujte nás přes telefon, email, kontaktní formulář či přímo pomocí naší služby online nacenění. Po úvodním kontaktu, upřesnění rozsahu, domluvy termínu atp. Vám navrhneme cenovou nabídku, pokud Vám bude vyhovovat sepíšeme objednávku a pustíme se do práce. Přímo na objektu potřebujeme přístup na střechu (pokud z ní budeme slaňovat), přístup k vodě a místo kde si budeme moci - při vícedenní práci - uskladnit materiál. Pak už to necháte na nás a výsledkem budou zářivě čistá okna.

Časté dotazy:

Budou na objektu nějaká omezení? Ne, případně minimální, klademe důraz na co nejmenší - ideálně žádné zásahy do chodu Vašeho objektu. 

Jak dlouho bude práce trvat? To závisí na objemu práce a naší dohodě.

Může počasí ovlivnit délku prací? Ano může, v tomto případě nejde o teplo nebo zimu, jde především o déšť a silný vítr ve kterém podle platných BOZP pracovat nesmíme. V případě nepřízně počasí děláme maximum pro dohnání časového skluzu, ale dešti a větru neporučíme

Co všechno má vliv na cenu? Na cenu ma vliv více faktorů mezi hlavní patří objem práce, přístup a četnost kotvících bodů a zašpinění oken tj. jak dlouho se nemyli a zda je potřeba použít žiletku (zpravidla při postavebním mytí, či při silném znečištění od pavouků nebo ptáků).

Co od vás budeme potřebovat? Jak bylo zmíněno výše především přístup k vodě, přístup k místům kotvení a místnost, kde si můžeme uschovat materiál. V případě použití vysokotlakého čističe i přívod elektřiny.

A proč využít právě našich služeb? Rádi navazujeme dlouhodobou spolupráci, která Vám zaručí vysoký standart služeb na které se můžete spolehnout a nám možnost opakovaně se vracet na známa místa. Svou práci proto bereme vážně a na kvalitu služeb klademe velký důraz, stejně jako na dodržování BOZP. Pojištění odpovědnosti pro strýčka příhodu je samozřejmostí.

V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat, email: Filip.Hervert@seznam.cz tel.č. +420 773 495 031 či přes kontaktní formulář zde 

Vytvořte si webové stránky zdarma!